Бренди як люди

Бренд — це те, що стоїть у фразі «Це той, який…» після коми. Бренд — це те, що ви пояснюєте простими словами. Той набір характеристик, які б чимось нагадували те, як ми сприймаємо людей. Коли ми говоримо «я знаю цю людину», це значить «я знаю, чого від нього очікувати».
читати

Як суспільство сприймає вступ України в НАТО?

Уявлення українців про НАТО - образи, які «живуть» лише в уяві людей, а не існують у фізичній реальності, їх не можна відчути на дотик. Дослідження таких тонких матерій неможливе за допомогою звичайних соціологічних опитувань. Таємниці громадської думки розкриває тільки філігранним методом дослідження психосемантичних багатовимірних просторів, яке провели аналітики Центру моделювання комунікацій.
читати

Ставлення українців до трансплантації та донорства органів

Історії українців, які отримали другий шанс на життя завдяки трансплантації все частіше зустрічаються у заголовках новин. У трансплантації найскладніше – підібрати орган від неродинного донора, щоб підходив. Чому в суспільстві немає однозначного ставлення до цієї теми та яку комунікаційну політику проводити, щоб воно з'явилося, демонструє психосемантничне дослідження Центру моделювання комунікацій.
читати
Новое время
27.04.21

Що спільного між ідеальними батьками і Україною в НАТО?

З усіх висловлювань про батьків одне є трохи правдивішим за інші: батьківське виховання впливає на формування особистості дитини. Але за якими показниками можна оцінювати вплив батьків, якщо гени відповідають приблизно за 50% здібностей і рис характеру дитини? За шкільними оцінками, за її моральними якостями, за її здатністю до творчості, за рівнем її зарплати, коли вона стає дорослою? З цими питаннями розбиралася засновниця Центру моделювання комунікацій Марина Мармеладзе
змі

Платна медицина в Україні: чому варто звернути увагу на ринок приватних медпослуг

Українці звикли, що медицина у країні офіційно безкоштовна. Проте подвійні стандарти існують і досі: за лікування платити не потрібно, але варто віддячити лікареві особисто. Які справжні реалії української медицини й чи повинні пацієнти платити, на п’ятому West Media Forum розповіла голова правління Центру моделювання комунікації Марина Мармеладзе.
змі