Жіноче підприємництво

/Sectors/pexels-sora-shimazaki-5673510.jpg
Допомагаємо жінкам у реалізації підприємницького потенціалу: як розпочати власну справу, як вдосконалити свій бізнес, як встановити зв’язки між підприємницями. Консультації з правових та податкових питань. Розвиток жіночого підприємництва створює можливості для нарощування інноваційного потенціалу сучасної економіки.

Правосуддя

/Sectors/capturing-the-human-heart-viC4_0QXWos-unsplash.jpg
Сприяємо відкритості та підзвітності системи правосуддя: просвітницькі кіно- та відеоматеріали, тренінги навичок комунікації для суддів та представників інших юридичних професій, організація подій для професійної спільноти, дослідження способів підвищення довіри до суду з боку населення.

Охорона здоров’я

/Sectors/ashkan-forouzani-l-NIPb-9Njg-unsplash.jpg
Діяльність для зміцнення, збереження та захисту здоров’я населення: аналіз та розробка законодавства, дослідження громадської думки щодо суперечливих і не дуже медичних тем, просвітницькі кіно- та відеоматеріали, тренінги навичок комунікації для лікарів.

Місцеве самоврядування

/Sectors/lee-campbell-u-9Qe8PvRNc-unsplash.jpg
Допомагаємо регіональним громадам, елітам чути і бути почутими завдяки індивідуальним комунікативним стратегіям та точно підібраному комунікативному інструментарію: глибинні дослідження настроїв населення та громадської думки, тренінги навичок комунікації для різних спільнот, співпраця з регіональними медіа, організація подій.

Громадянське суспільство

/Sectors/timon-studler-ABGaVhJxwDQ-unsplash.jpg
Сприяємо дослідженню галузевих проблем громадянського суспільства, вивчаємо його можливості та аналізуємо ризики. Кожний четвертий українець вважає громадські організації впливовими.

Організаційний розвиток

/Sectors/pexels-savvas-stavrinos-814544.jpg
Надаємо підтримку організаціям, зокрема громадським, в найскладніші періоди їхнього онтогенезу – на початку шляху та під час управлінської кризи: проведення організаційної діагностики, цілепокладання та побудова організаційної культури, налаштування внутрішьо-організаційної комунікації.