Центр моделювання комунікацій – перша в Україні агенція ефективної комунікації повного циклу. Ми допомагаємо спочатку вибудувати особистий бренд і відмежувати від конкурентів, а потім - зробити його цікавим і публічним, використовуючи весь арсенал сучасних медіа-інструментів.

  • Розкриваємо смисли і позиції
  • Формуємо навички ефективної комунікації
  • Виводимо у медіаплощину, створюємо візуальний контент
  • Досліджуємо сприйняття та репутацію ексклюзивними методиками

ЗАСНОВНИКИ

МАРИНА МАРМЕЛАДЗЕ

МАРИНА МАРМЕЛАДЗЕ

Співзасновник. Голова Правління

К. філос. н., психолог-консультант, політолог. PR-стратег. У комунікаціях і медіа з 2004 року.

Консультує урядові структури та міжнародні організації. Проводить і розробляє тренінги з ефективної комунікації. Курує глибинні дослідження суспільної думки щодо сприйняття та репутації. Керує побудовою та реалізацією комунікаційних кампаній.

Працювала з Представництвом ЄС в Україні, Міністерством юстиції України, Міністерством охорони здоров’я України, нафтовими компаніями, IT, громадськими організаціями.

ОЛЬГА ГАВРИЛОВА

ОЛЬГА ГАВРИЛОВА

Співзасновник. Член Правління

Експерт із організаційного розвитку та кризових комунікацій.

Економіст, маркетолог. Радник публічних осіб із постановки та досягнення цілей, комунікацій з різними аудиторіями, в т.ч. під час кризи.

Керівник підприємства-постачальника продукції в галузі HoReCa у найвідоміші рітейл-мережі та ресторани України.

У минулому засновник ГО "Зупинимо гепатит", яка через адвокаційну роботу домоглася прийняття в Україні з 2012 року державної програми з лікування вірусних гепатитів. Працювала у різних медіа, зокрема, була головою правління Української прес-групи (видавець газети «День»).

ОЛЕГ ГУТОРОВ

ОЛЕГ ГУТОРОВ

Співзасновник

Режисер. Фільммейкер. Засновник студії True stories film.

Інженер. За 15 років роботи реалізував понад 150 проєктів в сфері кінематографії та фотографії, зокрема для міжнародних партнерів України, відомих брендів. Організовував багатокамерні відео-трансляції подій.

Співпрацював з такими іноземними медіа як Bloomberg, CCTV America, «Настоящее время» та українськими - 1+1, 24 канал, Національна суспільна телерадіокомпанія України, радіо «Аристократи».

ПРИНЦИПИ

Ми керуємося 4 принципами, які забезпечують досягнення найкращих результатів:
01

Комплексність

Вирішення кожної конкретної задачі спирається на широкий інструментарій – від створення індивідуального стилю до технологій управління репутацією. Саме тому ми залучаємо вузькопрофільних спеціалістів та партнерів.
02

Науковість

Наша робота базується на інтегральних класичних і сучасних наукових дослідженнях і методиках. Теорія та практика неподільні.
03

Результативність

Ми відповідаємо за надання повної інформації про наші реальні можливості та гарантуємо виконання своїх зобов’язань.
04

Партисипативність

Керуємося культурою консенсусу та забезпечуємо діалог влади та громадськості, який базується на бажанні сторін досягти взаємокорисних рішень.